Ako zavesiť vaše výtvory na stenu

Všetky detské výtvory priliepam na stenu maliarskou lepiacou páskou. Je to praktické, dá sa to dať kedykoľvek dole a väčšinou po tom na stene neostane ani stopa. Samozrejme prilepiť sa dá iba to, čo je ľahké. Ťažké veci by spadli.


Z kúska maliarskej pásky urobím valček (lepiacou stranou von) a ten prilepím na zadnú stranu niečoho čo chcem dať na stenu. Ak je plocha väčšia, dám takýchto valčekov viac. Napríklad do rohov a do stredu. 

Detské výtvory takto nekončia v šuflíku, ale pekne prilepené na stene alebo na nábytku. Najčastejšie v detskej izbe alebo v chodbe. Deti sa takto ešte dlho tešia z toho čo si vyrobili. 

2 comments:

parvitas povedal(a)...

to je dobrý nápad. a nezíde spolu s páskou aj omietka? :) ja som zvykla dávať tú modelovaciu gumu (Pritt, ale sú aj iné značky). len občas po nej ostal taký mastný fľak. dalo sa to síce premaľovať, ale čo budem maľovať steny každý mesiac? :)

Majka povedal(a)...

Niekedy sa podarí a zíde. Hlavne, ked sa to rychlo ztrhava. Treba opatrne. U nas doma lepim tymto systemom len v detskej a v chodbe, kde davam detské vytvory. Pride mi to ovela lepsie ako klince a pripinacky, ktore vzdy po sebe nechaju dieru. Ja to rada pouzivam na dvere a nabytok.

Zverejnenie komentára