Pestrofarebné gule

Mám slabosť na pomôcky na tvorenie a vždy sa poteším každému novému úlovku. Do mojej zbierky  nedávno pribudol kruhový rezač. Tých pár vyrezávatiek, čo mám doma, sa mi doteraz osvedčilo.  Práca s vyrezávatkami je jednoduchá a rýchla a výsledkom je vždy dokonale vystrihnutý tvar. Aj deti s nimi radi pracujú.

Nový kruhový rezač som hneď vyskúšala a vyrobila som s ním gule z farebného papiera. Teraz visia zo stropu, tesne nad hlavami detí. Tie do nich fúkajú a pozorujú ako sa točia a menia farby. 
Fúkanie je málo akčné, tak som im musela urobila ešte jednu guľu na boxovanie. :)

9 comments:

Kristina Kontrisova povedal(a)...

velmi pekne :), urcite skusime (len to vyrezavanie s poharom bude zleeee)

Majka povedal(a)...

Treba vyrobiť, bude sa vam to hodiť. Mozes si to aj farebne doladiť. :) Kup papier a narezeme. :)

poohie povedal(a)...

pred par hodinami som tu nasla tento navod (nejako som sa k nemu doklikala) a uz chlapcom visi v detskej srdieckova verzia. gule som urobila najmensej do kocika, snad sa jej budu pacit a dufam, ze ju nezhypnotizuju :-) len som si to poctivo odstrihala vsetko sama...
inak super stranka!! a pekne nafotene ;-)

Majka povedal(a)...

Dakujem. Som rada, ze sa podarili a urcite sa budu detom pacit. :)

Zuzi povedal(a)...

Majka, kde ste zohnali ten kruhovy vyrezavac? Ten sa mi dost paci, aj ja, aj ja chcem :) Gule su krasne, dalsi paradny tip, aj ked u nas teraz letia hokusy-pokusy aneb experimenty :)

Majka povedal(a)...

Kupila som ho v Tschibe na jar, mali vtedy specialnu ponuku takychto peknych veci na tvorenie. Mozno cez internet sa bude dat najst nieco taketo. Experimenty su jednoznacne zabava pre deti. Vyrezavac je pre mamu. :)

Majka Nataly povedal(a)...

Ahoj Majka, môžem ťa poprosiť o postup? sú nádherné. Lepia sa tie pologule?Ďakujem Maja

Majka povedal(a)...

Ahoj Majka :), postup je v hore v článku. Treba len kliknúť na červený text. To je vždy preklikateľné. Z farebného papiera sú vystruhnuté kruhy a tie sú potom spojené na šijacom stroji. Veľa zábavy pri výrobe.

Majka Nataly povedal(a)...

Majuška, ďakujem, nádhera.

Zverejnenie komentára