Papierový robot

Je jeseň a je čas na rôzne jesenné projekty v podobe tekvičiek, ježkov alebo padajúcich listov. Ale čo robiť, keď deti práve teraz na nič z toho nemajú chuť? Jednoduchá rada. Zabudnite na to, čo by ste mali robiť.  Robte to, na čo máte chuť. 

U nás doma mali deti chuť na robota. Predlohu som vytlačila z internetu. Deti ju vymaľovali a vystrihli z nej jednotlivé časti. Pripojili sme nohy a ruky k telu a pospájali sme ich nitkou.
Tadaaaa! Robota sme zavesili na lampu. Vždy keď ho deti potiahnu za nitku veselo hýbe rukami a nohami. Čo robíte u vás doma počas týchto jesenných dní?4 comments:

Daniela povedal(a)...

Prosim vas, cim ste pripojili koncatiny ku telu, aby to bolo pohyblive ? Dakujem, Daniela.

Majka povedal(a)...

Neviem ako sa to vola, kupila som to raz davnejsie v papiernictve. Vyzera to ako pripinacka, ale to pichatko je z dvoch plieskov, ktore sa dajú rozdvojit a roztiahnut. Ak to nebudete vediet zohnat, tak mozete pouzit skrutku s maticou. Malo by to s tym tiez fungovat. :-)

Daniela povedal(a)...

Dakujem, zajtra skusim pozriet v papiernictve. Skrutky som nasla doma len velke, takze zajtra musim nieco kupit. Chalanom sa to velmi paci, tak nech maju radost :)

Majka povedal(a)...

Hurá "svorky" :-) dakujem.

Zverejnenie komentára