Jednoduché výtvory z plechoviek

Ak ste zberateľom všeličoho tak ako ja, tak možno práve teraz máte niekede v komore odložené prázdne plechovky, ktoré čakajú na svoje opätovné využitie. Tie moje plechovky sa už dočkali. 

Pomaľovala som ich akrylovými farbami, lepiacou pištoľou som niektorým prilepila stužky, iným oči a krídla a zavesila som ich von. Konkrétne deťom na škôlkársky dvor. 

Čo robíte s prázdnymi plechovkami vy? 6 comments:

Viki povedal(a)...

Ahoj. Toto je prekrasny blog, som veľmi rada, že som naň narazila. Píšem o ňom tuto, lebo si zaslúži. :) http://www.minutkapremamu.eu/co-s-tromi-kralmi/

ajka povedal(a)...

To je naprosto supr nápad, zvlášť včelky:-)
Ajka

Majka povedal(a)...

Dakujem. Tie sa skutocne vydarili. :-)

Majka povedal(a)...

Niektore narazy byvaju aj prijemne. :-) Dakujem za uverejnenie.

zdenka povedal(a)...

tie plechovicove vcielky su super,{zatial mame len z toaletnych roliek v kuchyni{ zrealizujem, lebo ja som asi taky zberatel ako aj Vy a aj deti idu v mojich slapajach {7 a 4r}, teraz nosia domov kazdu skrutku ci matku alebo drotik co najdu, ze je to na robota / chcu spravit. Inak plecovice u nas su pouzite po ozdobeni ako klasicky odkladac na pera....ako vazy na susene kvety a ako kvetinace na plotiku v zahradke . ..ozdobene paradnou modrou servitkou s bielymi gulickami vzor a prelakovane.

Majka povedal(a)...

No… modra servitka s bielymi bodkami nemusi byt zla. :-) Vidim, ze ste seriozni zberatelia. Moja oblubena veta je tiez: "To sa zide." Snazim sa uz ale s rozumom, lebo miesta na odkladanie je malo.

Zverejnenie komentára